praca: Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Pełny etat (anuluj) Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie (anuluj) anuluj wszystkie
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 33 ofert
ZPH MAX
Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
  • Poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik biurowy.
  • Znajomości obsługi Pakietu MS Office,.
Wtórpol
  • Analiza i raportowanie na potrzeby Spółki.
  • Terminowość i praca według wewnętrznych procedur firmy.
  • Przygotowanie i nadzór nad obiegiem dokumentów.
Tomwit
Zakres obowiązków: - wydawanie i przyjmowanie towaru - załadunek i rozładunek - prowadzenie dokumentacji magazynowej - prace zlecone przez przełożonego,…
Zakład Usług Leśnych
  • Praca na ciągniku z przyczepą hds w lesie.
Almark Sp Jawna
  • "ALMARK" Sp Jawna z ugruntowaną pozycją na rynku i ponad 20 letnim doświadczeniem zatrudni osobę na stanowisko:
  • Umowę o pracę na pełen etat.
Lewiatan Falka
  • Umiejętności pracy w zespole i dostosowania się do obowiązujących zasad,.
  • #Informujemy, że Pani/Pana zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez…
Wtórpol
  • Firma nawiąże współpracę z osobami w zakresie prowadzenia sklepu z odzieżą używaną.
  • Wysokie wynagrodzenie 7 000 zł + VAT,.
Filpex
  • Pilnie zatrudnię Panie i Panów do sprzątania z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności.
  • Praca na obiekcie w Skarżysku Kamiennej.
MBJ Sp. z o.o.
  • Firma z wieloletnim doświadczeniem zatrudni na terenie Warszawy i Radomia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy w charakterze pracownika ochrony w…
Dach lux
  • Poszukuję do pracy na stanowisku dekarz-blacharz ,praca od zaraz naterenieRadomia skarzyska szydłowca i kielc i okolic.
  • Niepijący itd.(przed i w trakcie pracy).