praca: Sierakowice, pomorskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Kartuzy, pomorskie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 45 ofert
WIBO Sp. z o.o. Sp. k
Kartuzy, pomorskie
  • Szansę rozwoju osobistego i szkoleń związanych ze stanowiskiem pracy.
  • Zamawianie i przyjmowanie na stan magazynowy środków czystości oraz artykułów biurowych.
  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
LeasingTeam Group
  • Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.
  • Umowę o pracę na czas określony (na czas zastępstwa) lub na okres próbny,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
Centralna Baza Ofert Pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność.
  • Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty:
MARTES SPORT Sp. z o. o.
  • Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu Oferujemy:
  • Angażują się w powierzone obowiązki Obowiązki:
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
  • Z dopiskiem" Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej -Inspektor Weterynaryjny w zespole ds.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w…
  • Z siedzibą we Wrocławiu (53-605), pl.
  • Twoim głównym celem będzie wsparcie pracowników placówki bankowej w bieżących zadaniach.
  • Orląt Lwowskich 1 (dalej „Bank”.
  • Przygotowywanie dokumentacji kadrowo-płacowej oraz sporządzanie listy płac.
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
Maroko Marian Ropela
  • Zatrudnię ekspedientkę od zaraz do sklepu spoż-przemysłowego w Kartuzach przy ul.
  • Mściwoja II/13 na pełen etat.