praca: Sady, wielkopolskie

Strona 1 - 126 ofert

Pracownik hali w markecie spożywczym nowa oferta

Jobman Group Sp. z o.o.
Komorniki, wielkopolskie
  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.
  • Posiadasz aktualne orzeczenie lub książeczkę do celów sanitarno-epidemioglogicznych (wymóg konieczny).

Pracownik ds. Jakości nowa oferta

  • Posiadasz umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole,.
  • Posiadasz wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,.

Stanowisko ds. Administrowania obiektami

  • Posiadasz umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole,.
  • Posiadasz wykształcenie średnie, preferowane techniczne, mile widziane wyższe,.

Pracownik Sortowni Paczek - umowa zlecenie

  • Zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, powyżej 50 lat, po zwolnieniach lub po dłuższej przerwie w pracy.

SPRZĄTACZKA BIUROWA

DN BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca fizyczna WYMAGANIA:
  • Umiejętność obsługi maszyn sprzątajacych, mile widziane dokładność, punktualność.

Magazynier

Komputronik
  • Komunikatywności i umiejętność pracy w zespole.
  • Przyjmowanie dostaw, wysyłka towaru oraz kompletacja zamówień naszych Klientów.

KONTROLER JAKOŚCI nowa oferta

IMPACT POLSKA S.A.
  • Kontrola jakości części samochodowych zgodnie z instrukcją,.
  • Tworzenie dziennych raportów roboczych (ilości sprawdzonych części/ jakie referencje/jakie nr…

Magazynier - umowa zlecenie

Pracownik produkcji

wkruk
  • W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce.
  • Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo.
  • PRACOWNIK PRODUKCJI (z możliwością przyuczenia).

Specjalista ds. remarketingu nowa oferta

Europejskie Centrum Remarketingu
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy indywidualnej jak i w zespole.
  • Pracę w zespole lidera w branży remarketingu.

pracownik gospodarczy - pensjonat Plewiska

Zacisze Wiktor Rybiński
  • Zatrudnimy pracownika gospodarczego ,tzw.złota rączka.

ROBOTNIK GOSPODARCZY

DG KADRY Marek Dardas
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: utrzymnie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu i wokół budynku WYMAGANIA:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: kontrola jakości gotowego produktu, obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, wylewanie i obróbka elementów z poliuretanu, dbałość o porządek…

Sprzatanie

Fcs
  • Osoby do pracy na terenie obiektów ,okolice miejscowości Plewiska ,Komorniki .
  • Sprzątanie biur ,pomieszczeń gospodarczych itp.

Sprzątanie obiektów Plewiska

  • Praca na terenie obiektów ,okolice miejscowości Plewiska ,Komorniki .
  • Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności .

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy