Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.

praca: Sława, lubuskie

Strona 5 - 225 ofert
Głogów, dolnośląskie
  • Obsługa urządzeń technicznych na pociągu sieciowym:
  • Umiejętność pracy w zespole, planowania własnej pracy, orientacja na cel oraz dbałość o bezpieczeństwo.
Służba Więzienna
  • Dokumenty należy złożyć w Zakładzie Karnym w Głogowie w terminie do 24-11-2019 roku w godz.
  • Lipowa 21, od poniedziałku do piątku w godz.
  • Chęć rozwoju w branży bankowej;
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe o kierunkach ekonomicznych);
  • Kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy;
Monnari Trade
  • Wykształcenia min. średniego z zakończonym okresem nauki,.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,.
  • Mile widziane doświadczenie w branży.
PMT HR Sp. z o.o. sp.k.
  • Wymagane aktualne orzeczenie lekarskie/książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Poszukujemy osoby do pracy przy wykładaniu towaru w Carrefour.
LIGUM
  • Obsługa urządzeń transportowych w zakresie posiadanych uprawnień.
  • Brutto + wysokie, stałe dodatki przyznawane wg planu rozwoju umiejętności.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,.
  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • Monitorowanie i odbiór wykonanych zadań,.
KASA CENTRUM
  • Stabilność zatrudnienia - umowę o pracę, przyjazną atmosferę pracy, możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego i wiele więcej!
Włoszakowice, wielkopolskie
  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
ClarSystem SA
  • Firma zatrudni pracownika do porządkowania magazynu sklepowego na terenie Głogowa ul.
  • Praca dla mężczyzny w godzinach 10:00-17:00.