praca: Rzeszów, podkarpackie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Pełny etat (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 349 ofert

Operator Produkcji - Wydział Montażu (Turbo Systems)

Rzeszów, podkarpackie
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole.
  • Montaż turbosprężarek z zachowaniem wymogów procesowych, jakościowych i ilościowych.

Specjalista ds obsługi sekretariatu

Voice Net
  • Wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, miłej aparycji oraz umiejętności obsługi programów wspomagających pracę biura i urządzeń biurowych.

Handler (ID)

Głogów Małopolski, podkarpackie
  • Ciekawą pracę w młodym zespole w firmie o zasięgu międzynarodowym.
  • Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

MAGAZYNIER

  • Doświadczenie w obsłudze i użytkowaniu wózków widłowych czołowych oraz wysokiego składowania, mile widziana obsługa wózka systemowego.

Zatrudnię ekspedientkę

Wytwórnia Ciast i Lodów Santos
  • Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą między innymi za zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami wytwórni,…

Pracownik biurowy z orzeczeniem o niepełnosprawności-PRACA

Fundacja Fuga Mundi
  • Wymagana znajomość zagadnień z zakresu kadr, bardzo dobra obsługa komputera (środowisko Windows), prawo jazdy kat.
  • Wynagrodzenie 2600 brutto - 3000 brutto.

Magazynier (Emissions, Thermal & Turbo Systems)

  • Kompleksowa obsługa produkcji w zakresie kompletowania zapotrzebowań produkcyjnych,.
  • Wymagana znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office, system SAP,.

Operator Produkcji - Wydział Obróbki (Turbo Systems)

  • Ustawienia oraz przygotowanie maszyn i urządzeń do wykonywania zadań produkcyjnych.
  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Warehouse Associate (Located Stalowa Wola, Poland)

Wesco International
  • P erforms receiving, stock keeping, picking, packing and shipping activities.
  • Also responsible for counter sales, inventory accuracy, housekeeping, maintaining…

Zatrudnię Kucharza/ Kucharkę

Zatrudnię Kucharza
  • Zatrudnimy osobę oczekującą stabilnej pracy na stanowisko kucharza/kucharki.
  • Mile widziane doświadczenie w gastronomii oraz pasja do gotowania.