praca: Puck, pomorskie

Strona 8 - 1 805 ofert
Zoeller Tech Sp. z o.o.
Puck, pomorskie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym Obowiązki:
  • Przygotowywanie elementów do spawania Oferujemy:
nianiatrojmiasto.pl MvM Marianna Mehring Steinborn
Gdynia, pomorskie
  • Z doświadczeniem w opiece nad małymi dziećmi.
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (pedagogika, psychologia).
  • Pracę na cały etat 8-9 godzin dziennie.
MODERN Biuro Rachunkowe
  • Ukończone studia z zakresu rachunkowości lub w trakcie studiów zaocznych.
  • Praktyka na podobnym stanowisku mile widziana,.
Ref-Con Service A. Ostrowski & Wspólnicy Sp. J.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
VECTOR sp. z o.o.
  • Możliwość rozwoju w zakresie sprawowanej roli.
  • 4 lata doświadczenia w obszarze finansów lub controllingu – warunek konieczny.
HERKULES S. A.
  • Rodzaj pracy: praca na terenie województwa pomorskiego.
  • Stałą pracę w renomowanej firmie.
  • Praca na nowych żurawiach samojezdnych (Liebherr, Grove, Demag).
Uniwersytet Morski w Gdyni
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,.
  • Odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań,.
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,.
KJ Jackiewiczów
  • Praca stała z bezpłatnym zamieszkaniem na terenie obiektu.
  • Zatrudnimy pracownika na stanowisko stajenny.
  • Do obowiązków należy: sprzątanie boksów, karmienie koni…
Kancelaria notarialna
Reda, pomorskie
  • Biegła znajomość obsługi komputera (szybkość pisania).
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, sumienność i terminowość,.
  • To stanowisko może być Twoje, jeśli:
  • Cechują Cię wysokie umiejętności negocjacyjne,.
  • Jesteś osobą dyspozycyjną – praca w systemie 2- zmianowym,.