praca: Puck, pomorskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Stała (anuluj) Gdynia, pomorskie (anuluj) anuluj wszystkie
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 5 - 437 ofert
Piekarnia
Gdynia, pomorskie
  • Obowiązki: przyjmowanie towaru,wykładanie towaru,obsługa klienta, dbanie o ekspozycję towaru, dbanie o porządek na stanowisku pracy.
  • Z dopiskiem 1/2 etatu.
Balticon
  • Pracę w doświadczonym zespole w przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość samodzielnej realizacji odpowiedzialnych zadań.
  • Istniejemy na rynku od 1991 roku.
Media Mag
  • Kaszerowanie, klejenie Od Kandydata oczekujemy:
  • Umiejętności pracy w zespole oraz organizacji swojego stanowiska pracy;
COATING POLAND
  • Stałą pracę na dobrych warunkach.
  • Zatrudnię piaskarzy i pomocników malarzy do pracy w stoczni w Gdyni.
  • Praca tylko dla osób doświadczonych.
Hanna
  • Umiejętność rozumienia dokumentacji (faktury, dokumenty magazynowe, itp.).
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
LabRisk
  • Obecna wiele lat na rynku agencja ubezpieczeniowa obsługująca setki firm, poszukuje odpowiedzialnych i samodzielnych osób na stanowisko Asystent Prawny.
3 Burger
  • Praca stała- umowa o pracę.
  • Oferujemy stałe i atrakcyjne wynagrodzenie, umowę, wyżywienie, a także pracę w sympatycznej atmosferze : -).
OMK Solutions Sp. z o.o.
  • Możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy,.
  • Prace w młodym, dynamicznym zespole,.
  • Wykształcenie wyższe – inżynier (znajomość branży elektrycznej będzie…
MS Property Partners Sp. z o.o.
  • Praca dla kobiet i mężczyzn na pół etatu, cały etat lub jako dodatkowa, dowolna forma zatrudnienia, godziny pracy i zarobki do uzgodnienia.
INSBUD-WYBRZEŻE Sp. z o.o.
  • P racę w miłej atmosferze w zgranym zespole,.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: b...@insbu...