praca: Polanka Wielka, małopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 2 - 1 459 ofert
MASPEX WADOWICE
Wadowice, małopolskie
  • Posiadasz wykształcenie średnie, wyższe (lub w trakcie) związane z administracją, logistyką, handel międzynarodowy, stosunki międzynarodowe,.
Oświęcim, małopolskie 3 lokalizacje
  • Masz wykształcenie średnie lub wyższe,.
  • Numer referencyjny: ZCC/AS/08/2020 (o.1Ośw.).
  • A na co dzień jako nasz Doradca:
  • To stanowisko może być Twoje, jeśli:
Synthos
Oświęcim, małopolskie
  • Ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego,.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z logistyką/zakupami),.
Biuro Ochrony "SCORPION"
Kęty, małopolskie
  • Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko kierownicze.
  • Wykonywanie zadań ochrony fizycznej obiektów przemysłowych, handlowych logistycznych lub budowlanych.
Chrzanów, małopolskie 1 lokalizacja
  • Dla nas najważniejszy jest klient – jego obsługa będzie Twoim głównym zadaniem,.
  • Dbaniem o dobrą atmosferę w Twoim zespole (uśmiech, żart, koleżeńska pomoc to…
Beskid Media
  •  zaangażowania w realizację powierzonych zadań,.
  • Strategia firmy to stałe dążenie do dalszego rozwoju, zarówno.
  •  możliwość rozwoju zawodowego i awansu,.
PM LOGISTYKA
Andrychów, małopolskie
  • Realizacja zadań powierzonych na stanowisku.
  • Telefoniczny kontakt z klientami pod względem analizy potrzeb i budowania marki naszej firmy.
RISER Sp. z o.o
Jaworzno, śląskie
  • Bieżąca obsługa sekretariatu – obsługa poczty, odbieranie/łączenie rozmów telefonicznych oraz przyjmowanie gości.
  • Dobra obsługa pakietu MS Office.
Alupol Packaging
  • Doświadczenie w charakterze operatora maszyn będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane doświadczenie w druku Flekso.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
RACER
Brzeszcze, małopolskie
  • Obsługa sklepu internetowego oraz portalu allegro.
  • Obsługa klienta (sprzedaż części motocyklowych).
  • Przyjmę do pracy na stanowisko pracownika biurowego.