praca: Pobierowo, zachodniopomorskie

Strona 3 - 333 ofert

BARMAN

Tech-Service Łukasz Maciejewski
Niechorze, zachodniopomorskie
  • Doświadczenie w zawodzie - wymagane (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1).
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.
  • Praca od 7.00 do 15.00 i od 14.00 do 22.00.

PRACOWNIK PRALNI

Centralna Baza Ofert Pracy
Trzęsacz, zachodniopomorskie
  • Numer oferty: StPr/20/1091.
  • Miejsce pracy: KAMIEŃSKA 13, 72-344 Trzęsacz, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie.

pan do pomocy nad morzem złota rączkaalbo młody uczeń do prz nowa oferta

apartamenty i pokoje przy morzu
Dziwnów, zachodniopomorskie
  • Witam potrzebny pan,, samodzielny mający chęci : do do pracy w obiekcie turystycznym od zaraz i młodzież z chęciami do pracy.

POMOCNIK SPAWACZA nowa oferta

Daniel Kałucki DESANO
Gryfice, zachodniopomorskie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

Osoba na zmywak

Willa Kliper
Rewal, zachodniopomorskie
  • Umiejętność pracy w warunkach stresu i presji czasowej;
  • Stosunek pracy: Umowa zlecenie, kontrakt.

PRACOWNIK DO OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO ORAZ POMIESZCZEŃ MU...

Trzebiatów, zachodniopomorskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca przy oprowadzaniu turystów, pomoc przy zmianie dekoracji i instalacji wystaw w Muzeum.

Pracownik biurowy / Pracownik działu administracji

P.H.U TELSAT
  • Obsługa poczty przychodzącej – skanowanie, opisywanie.
  • Prowadzenie i nadzór na archiwum poczty przychodzącej i wychodzącej;

Rewal Pomoc kuchenna nowa oferta

Boston pizza
  • Oferujemy prace całoroczna lub sezonową nad morzem dla sympatycznych oraz pracowitych osób, miejscowość Rewal.
  • Proszę o cv z aktualnym zdjęciem na email.

PRACOWNIK FIZYCZNY DO BUDOWY DOMKÓW DREWNIANYCH

  • Numer oferty: StPr/20/1064.
  • Miejsce pracy: SAPERSKA 20/1, 72-344 Rewal, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie.

KONSERWATOR

HENRYK GMYREK
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: -zapewnienie obsługi technicznej obiektu,wykonywanie drobnych prac budowlano-remontowych oraz instalacyjnych,utrzymanie w stanie gotowosci…

MŁODSZY BIBLIOTEKARZ

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wypożyczanie książek, prace biurowe.

PRACOWNIK OBSŁUGI HOTELU

  • Niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany.
  • Numer oferty: StPr/19/1523.

Konserwator / Złota Rączka

Holiday Park & Resort
  • W związku z rozwojem sieci oraz rosnącymi potrzebami kadrowymi poszukuję osób na stanowisko KONSERWATORA.
  • Prace naprawczo - remontowe na terenie resortu.

pomocnik na budowę

RewBud
  • Pomocnik na budowę potrzebny na weekendy tylko lub codziennie.

Recepcjonista nad morzem - stała praca cały rok

Puchacz Spa
  • Przyjmowanie rezerwacji, bieżąca obsługa Gości, meldowanie, wymeldowywanie, rozliczanie pobytu,.
  • Całoroczny obiekt Puchacz Spa w Niechorzu zatrudni na stałe…

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy