praca: Płochocin, mazowieckie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Specjalista ds. Kadr i Płac (anuluj)
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 33 ofert

Specjalista ds. Kadr i Płac

Kone
Warszawa, mazowieckie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego;
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Specjalista ds. kadr i płac

Human4Human Recruitment
  • Stabilne zatrudnienie w 12 osobowym zespole.
  • Dobrej znajomości przepisów ZUS, prawa podatkowego oraz prawa pracy,.
  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna.

Grupa Kapitałowa PKF Polska
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową,.
  • PKF BPO Consult jest częścią Grupy PKF Polska.
  • Zadania na tym stanowisku to:

Aplikacje Krytyczne
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy).

FINNOWACJA
  • Pełna obsługa kadrowo-płacowa pracowników etatowych oraz osób wykonujących prace na podstawie umów cywilnoprawnych.
  • Znajomość płac jest dla nas priorytetowa.

Calan Human Capital Sp. Z o.o.
  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze kadr i płac.
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych.
  • Przygotowywanie umów o pracę/ dzieło/ zlecenie/ aneksów.

Mac Auditor Sp. o.o.
  • Oferujemy zatrudnienie w stabilnej i szanowanej firmie, od 23 lat na rynku,.
  • Firma Mac Auditor Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie poszukuje pracownika do Działu…

Shop Dent
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac (obsługa kadrowo-płacowa 100-200 pracowników),.
  • Shop-dent jest na rynku od 12 lat.

Grafton Recruitment Polska
7 000 zł - 9 000 zł miesięcznie
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.
  • Dla naszego Klienta, globalnej firmy konsultingowej poszukuję:
  • Min. 4 lata doświadczenia w obszarze kadr i płac.

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Gotard
  • Chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,.
  • Dobrej znajomości przepisów ZUS, prawa podatkowego oraz prawa…