praca: Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Kalisz, wielkopolskie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 6 - 430 ofert
MUST HAVE
Kalisz, wielkopolskie
  • Zatrudnimy do sklepu odzieżowego w charakterze sprzedawcy kobiete.
  • Mile widziane doświadczenie w handlu.(nie jest to warunek konieczny ) CV wraz ze zdjęciem…
POiW Fructon
  • POiW Fructon K. i P. Grzegorczyk sp. jawna, zatrudni na stanowisko pracownika ds rozliczeń magazynowych.
  • Oferujemy stabilność zatrudnienia, umowę o pracę.
Runotex
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,.
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z Klientem,.
B.K. Sp. z o.o.
  • Browar Kaliski Złoty Róg zatrudni osoby na stanowisko kelnerka / kelner.
  • Jesteśmy na rynku od ponad 10lat.
  • Dołącz do naszego zespołu już dziś.
Kasper Komputer
  • Umiejętność pracy w zespole, chęć rozwoju.
  • 1 lit. c RODO oraz art.
  • Znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel).
  • Nasz plan działania jest prosty:
  • Zaangażowania i motywacji do skutecznego działania.
  • Możliwość rozwoju współpracy z DPD.
  • Nowe auto dostawcze klasy premium.
Dom.pl
  • Zadania: dobór odpowiednich projektów domów dla Klientów, sprzedaż i doradztwo w zakresie wyboru projektu domu, telefoniczna i mailowa obsługa Klientów,…
Biuro LEX
  • Poszukuję osób do pracy jak sprzątaczka z orzeczeniem o niepełnosprawność, na obiekt biurowy w Kaliszu.
  • Więcej informacji pod numerem telefonu od poniedziałku…
Szachownica
  • Przyjmowanie i przygotowanie towaru do sprzedaży.
  • Realizacja zadań zlecanych przez Kierownika Salonu.
  • Dbałość o czystość i estetykę salonu.
Szesc kucharek
  • Zatrudni kasjera / sprzedawce / obsługa baru .
  • Restauracji Sześć Kucharek w Galerii Tęcza .
  • Praca w pełnym wymiarze czasu.