praca: Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Pełny etat (anuluj) Magazynier (anuluj) anuluj wszystkie
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 8 ofert

Magazynier

Raszyn, mazowieckie
  • Odpowiedzialność za prawidłowe przechowywanie i wydawanie przesyłek stanowią silny atrybut jego pracy.
  • To on sprawia, że każda paczka przebywa swoją drogę…

Magazynier

Omnipack
Nadarzyn, mazowieckie
  • Twoje zadania: obsługa przyjęć dostaw, kompletacja i pakowanie zamówień, obsługa zwrotów.
  • Oferujemy stabilną pracę i opiekę medyczną.

Magazynier

Personnel Service
Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Zakres obowiązków: Sortowanie i układanie paczek, obsługa skanera, czynności magazynowe, rozładunek i załadunek, drobne czynności porządkowe.

Magazynier

Personnel Service S.A.
Warszawa, mazowieckie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie oraz dobra obsługa komputera.
  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,.

Magazynier

HRO Personnel
Brwinów, mazowieckie
  • Pracę od zaraz (pon-pt) w systemie dwuzmianowym (godz. 6-14 oraz godz.
  • Rozpakowywanie palet i układanie towaru;
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych;

Magazynier

Oldar
Michałowice, mazowieckie
  • Możliwość rozwoju w firmie i podnoszenia kwalifikacji zgodnie ze swoimi umiejętnościami i aspiracjami.
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru wraz z kontrolą jego…

Magazynier

Covetrus
Radonice, mazowieckie
  • Odpowiedzialność za przyjmowanie i wydawanie towaru.
  • Na rynku polskim działamy od ponad 25 lat i jesteśmy członkiem międzynarodowego koncernu weterynaryjnego…

Pominęliśmy 1 ofertę bardzo podobną do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętej oferty.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.