praca: Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Tymczasowa (anuluj) Warszawa, mazowieckie (anuluj) Polski (anuluj) anuluj wszystkie
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 4 - 576 ofert
Emalpol.pl
Warszawa, mazowieckie
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji oraz próbkę swoich umiejętności tworząc opis do produktu Samochód WADER 36720.
MAMBO FITNESS
  • Poszukuję osoby do sprzątania w klubie Fitness 1/4 etatu.
  • Godziny wczesno - poranne bądź weekendy.
Maxi Zoo
  • Dbamy o wizualny wygląd sklepu - umieszczamy towar na półkach sklepowych.
  • Aktualnie do naszych sklepów poszukujemy osób, które chciałyby wesprzeć czasowo nasze…
Poprzednia strona
  • Obsługa narzędzi wspomagających zarządzanie instalacjami energetycznymi.
team-work.pl
  • Prace pomocnicze ogólnowydziałowe, praca pomocnicze magazynowe, kompletowanie zamówień, układanie asortymentu, pakowanie.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,.
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),.
  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • Obsługa programu kadrowo-płacowego oraz programu PŁATNIK.
  • Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o.
AZAGROUP S.A.
  • Retusz zdjęć packshotowych oraz zdjęć modelek wg standardów przyjętych przez zamawiającego - szparowanie, plamkowanie, podstawy fotomanipulacji, retusz skóry,.
Coral Travel Poland
  • Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za prowadzenie animacji hotelowych dla polskich dzieci w wieku 4-12 lat.
  • Zamiłowania do pracy z dziećmi.
  • Angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany.
  • Wymagania: wykształcenie wyższe (uw danej specjalności),…