praca: Nowy Wiśnicz, małopolskie

Strona 1 - 15 ofert

Pracownik fizyczny

Firma budowlano usługowa .
Nowy Wiśnicz, małopolskie
  • Potrzebuje pracownika przy kostce brukowej innych pracach budowlanych , oferuje dobre płace.

PRACA SEZONOWA – Pracownik hurtowni

CHOMIK
Gdów, małopolskie
  • Czekamy na Was z pracą, która nie wymaga spełnienia szeregu kryteriów; oczekujemy chęci do pracy, zapewniamy uczciwe pieniądze, satysfakcję i sympatyczną…

fakturzystka

Nowe Brzesko, małopolskie
2 600 zł miesięcznie
  • Sposób aplikowania: Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy Język składanych dokumentów: polski.
  • Adres: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach.

kasjer-sprzedawca

  • Zakres obowiązków: sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej,obsługa klienta.
  • Zawód: Pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci).

Praca- zbiór jabłek

Gospodarstwo sadownicze
Raciechowice, małopolskie
  • Zatrudnię osoby do zbioru jabłek.
  • Więcej info pod numerem telefonu 785415960.

Pracownik montażu

Niepołomice, małopolskie
  • Do Twoich zadań będą należeć:
  • Dzięki pracy z nami zyskasz:
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w systemie 2-zmianowym.

sprzedawca- dział mięsny

  • Zakres obowiązków: sprzedaż mięsa wyrobów wędliniarskich.

Pracownik produkcji urządzeń elektronicznych nowa oferta

  • Wynagrodzenie początkowe na poziomie 3000 zł brutto/m-c + premie.
  • Zgłoś się do nas, jeśli:
  • Nie masz przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej.

Elektromechanik

  • Zaangażowanie i pomysłowość w realizowaniu powierzonych zadań.
  • Praca w Niepołomicach w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością związania się z firmą na…

pracownik magazynu do obsługi myjki ciśnieniowej nowa oferta

  • Zaangażowania i otwartości na nowe wyzwania.
  • Szukasz pracy na 1 zmianę ?
  • Idealnie trafiłeś, mamy dla Ciebie pracę!
  • Pracę w systemie I- zmianowym 6:00- 14:00.

praktykant/ka nowa oferta

  • Chęci do nauki, komunikatywności i samodzielności.
  • Praktyki od poniedziałku do piątku w godz.
  • Oraz wiele innych ciekawych zadań z branży HR.

operator maszyn

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.
  • Przezbrajanie maszyn zgodnie ze standardami.
  • Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy…

magazynier nowa oferta

  • Stabilne zatrudnienie, opiekę zdrowotną Medicover + kartę sportową OK SYSTEM.
  • Szkolenie stanowiskowe oraz opieka starszego stażem pracownika.

operator wózka widłowego

  • Perspektywę stałego zatrudnienia oraz rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
  • Masz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego lub chcesz je zdobyć?

operator/ka linii produkcyjnej

  • Wykształcenie kierunkowe ani doświadczenie nie jest wymagane.
  • Szukamy pracowników do pracy przy linii produkcyjnej.
  • Pracę na II zmiany po 12 H- ok.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy