praca: Nowe, kujawsko-pomorskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Grudziądz, kujawsko-pomorskie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 175 ofert
Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.
Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe, mile widziana znajomość ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, mile…
MSU Spółka Akcyjna
  • Wyształcenie min. średnie (preferowane wyższe kierunkowe).
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości.
  • Bardzo dobra znajomość MS OFFICE.
  • Szukasz firmy, która Cię doceni i w której zyskasz możliwości rozwoju umiejętności i awansu?
  • Realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji.
  • Firma MSU S.A. poszukuje pracowników fizycznych/operatorów maszyn do prostych prac produkcyjnych.
  • ZADANIA ( w zależności od Działu):
Helios S.A.
  • Lubisz pracę w dużym, aktywnym zespole?
  • Podanie danych osobowych jest wymagane przez Administratora dla celów prowadzenia rekrutacji.
Monnari Trade
  • Wykształcenia min. œredniego z zakończonym okresem nauki,.
  • Umiejętnoœci pracy w zespole,.
  • Miejsce pracy: salony MONNARI w Grudziądz.
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych
  • Wybranemu kandydatowi oferujemy możliwość rozwoju i pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, pakiet motywacyjny, w tym prywatną opiekę medyczną.
  • Wykształcenia min. zawodowego/technicznego/średniego.
  • Do zadań zatrudnionej osoby należy również wizualna kontrola jakości półproduktów i produktów oraz…
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją.
  • Przygotowywanie i wysyłka towarów do klientów firmy.
  • Praca zgodnie ze standardami sieci.
  • 50% zniżki w kawiarniach naszej spółki.