praca: Nowe Piekuty, podlaskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Stała (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 36 ofert
Ciechanowiec, podlaskie
2 600 zł miesięcznie
  • Zakres obowiązków: Praca w stolarni.
  • Inne: sprawność manualna, mile widziani absolwenci, studenci, emeryci i renciści - sprawni manualnie, wynagrodzenie+premia.
4 000 zł miesięcznie
  • Umiejętności i uprawnienia: prawo jazdy kat C+E.
  • Inne: przewóz rzeczy, karta kierowcy, chęć do pracy, uczciwość, dyspozycyjność,.
Wysokie Mazowieckie, podlaskie
  • Narzędzia niezbędne do pracy - auto służbowe, tablet, telefon.
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o prace na pełen etat.
Centrum Księgowo-Kadrowe "AGMA" Agata Ptaszyńska
  • Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail.
  • Pracownik do spraw kadr i płac.
  • Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, rozładunek dostaw,.
  • Preferowane formy kontaktu: telefon, inny.
MAWI- WIŚNIEWSKI ANDRZEJ
Łapy, podlaskie
  • Mile widziane prawo jazdy kat B.
ZPUH MICHAŁ
  • Zarządzanie flotą samochodową i podległymi kierowcami.
  • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zleceń transportowych.
MAG-TRANS
Brańsk, podlaskie
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów;
  • Pracę w luźnej, przyjaznej atmosferze;
Arhelan
  • Zachowaniem ciągłości sprzedaży i właściwej ekspozycji towaru na sali sprzedaży,.
  • Obsługą kasy fiskalnej oraz klientów, zgodnie ze standardami firmy,.
Waldemar Herman Piekarnictwo Sprzedaż Aktykuły Spo...
Szepietowo, podlaskie
  • Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon.
  • Mile widziane doświadczenie, praca tylko w godzinach dziennych,…