praca: Nowa Wies, dolnośląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Część etatu (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 24 ofert
Gerresheimer Bolesławiec S.A.
Bolesławiec, dolnośląskie
3 500 zł - 3 600 zł miesięcznie
  • Dostęp do platformy e-learningowej do nauki j. angielskiego i j. niemieckiego.
  • B. Chrobrego 15 lub załącz w formularzu zgłoszeniowym.
Business Bridge Group
  • Profesjonalna obsługa gości w recepcji, obejmująca wystawianie kart pobytu, rejestracje, meldowanie i rozliczanie pobytu,.
  • Dbanie o estetyczny wygląd recepcji,.
HS Cleaning Sp. z o.o.
  • Zainteresowanych ofertą proszę o kontakt pod numerem telefonu 728 880 978.
  • Firma sprzątająca o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni pracowników do sprzątania…
Bolinvest
Lubań, dolnośląskie
  • Witam, poszukuję osoby chętnej do pracy w salonie gier.
  • Praca w godzinach nocnych ( od 18 do 6 ).
  • Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny lub…
Q&HS
Wykroty, dolnośląskie
  • Mile widziane doświadczenie, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny.
  • Praca według ściśle określonych procedur i instrukcji,.
Nowogrodziec, dolnośląskie 2 lokalizacje
  • Posiadasz umiejętność pracy w zespole,.
  • Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
  • Odpowiedzialność za jakość i ilość potraw,.
  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie - warunek konieczny,.
  • Stała komunikacja i współpraca z innymi działami obiektu hotelowego,.
  • Dbanie o estetyczny wygląd sali.
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,.
  • Nadzór i kontrola sprzedaży i obsługi Gości w restauracji,.
  • Koordynowanie organizacji i przebiegu eventów,.
1 125 zł - 1 500 zł miesięcznie
  • Działamy na rynku od 12 lat i możemy poszczycić się zaufaniem blisko 500 klientów na terenie całego kraju, z którymi współpracujemy w ramach umów stałych.