praca: Nowa Ruda, dolnośląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Trenkwalder Polska (anuluj)
Rodzaj pracy
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 5 ofert
Trenkwalder Polska
Dzierżoniów, dolnośląskie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,.
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,.
Kudowa-Zdrój, dolnośląskie
  • Możliwość rozwoju dla najlepszych kandydatów,.
  • Doświadczenie jest mile widziane, ale nie jest wymagane!
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,.
  • Możliwość bezpośredniego przejęcia przez firmę naszego klienta,.
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,.
Kłodzko, dolnośląskie
  • Pracę w przyjaznym, zgranym zespole.
  • Uczciwość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.Obowiązki:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Bielawa, dolnośląskie
  • Obsługa maszyn i urządzeń CNC,.
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta na podstawie umowy o pracę,.
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.