praca: Nowa Ruda, dolnośląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Część etatu (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 36 ofert
Dzierżoniów, dolnośląskie
  • W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:
  • Miejsce pracy: Sklep CCC Bielawa.
  • Wymiar etatu: 3/4 lub 1/2.
EKOTRADE Sp. z o.o.
Kłodzko, dolnośląskie
  • 13:30 - 15:00, 1,5 godz dziennie.
  • Poszukujemy osoby do sprzątania na obiekcie NFZ Kłodzko.
  • Pisząc do nas, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych…
Bielawa, dolnośląskie
30 zł za godzinę
  • Szukam rzetelnej niani dla rocznego synka.
  • Dziecko jest bardzo pogodne i ruchliwe.
  • Lubi wszelkiego rodzaju zabawy muzyczne, czytanie książek i spacery.
BPR Consulting Paulina Rydz
  • Dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat.
  • Firma szkoleniowa BPR Consulting realizująca szkolenia w ramach projektów unijnych na terenie całego…
  • Obsługa komputera - wewnętrzne systemy operacyjne.
  • Wynagrodzenie 1500 zł brutto + 15% premii.
  • Załadunek/rozładunek paczek z kontenerów do 30 kg.
Savoir Group Sp. z o. o.
  • Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Merchandiser – serwisant/wykładacz towaru Miejsce pracy: Market spożywczy, ul.
  • Witam poszukuję kreatywnej Niani dla mojej bardzo pogodnej córki.
  • Godziny pracy ,zakres obowiązków i wynagrodzenie do ustalenia.
KS Service sp. z o.o.
  • Szukamy osoby chętnej do pracy od poniedziałku do piątku w godz.
  • Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową.
SAVOIR Group Sp. z o.o.
  • Mile widziane doświadczenie przy wykładaniu towaru, ale nie jest to warunek zatrudnienia.
  • SAVOIR Group Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: Market spożywczy, ul.
10 zł za godzinę
  • Moja corka jest bardzo zywotnym dzieckiem, uwielbia zabawy manualne, jest bardzo rozmowna i inteligentna dziewczynka.