praca: Mysłowice, śląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Ruda Śląska, śląskie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 223 ofert
Ruda Śląska, śląskie
  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,.
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
  • Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie,.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.
TeraSoft
  • Jeśli zawsze chciałeś pracować w biurze, oto Twoja szansa.
  • Możliwość pracy na pełen/część etatu | umowa o pracę/umowa zlecenie.
  • Od pon. do pt.od 8-16.
  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas zastępstwa,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego…
  • Aplikuj do dnia: 14-11-2019.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na stanowisku.
  • Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa.
PKP CARGO SERVICE
3 300 zł miesięcznie
  • Wymagane dokumenty podczas rejestracji CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacj.
  • Bocznica KWK "Ruda" Oddział Halemba w Rudzie Śląskiej.
Pulire Warehouse Sp. z o.o.
  • Pomoc w przygotowywaniu posiłków i/lub obsługa klienta.
  • Aktualne badania/książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych – warunek konieczny.
3W Dystrybucja
  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze.
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku z podobnym zakresem zadań.
  • Bardzo dobra umiejętność pracy przez telefon.