praca: Mysłowice, śląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Będzin, śląskie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 3 - 114 ofert
  • Profesjonalna obsługa Klienta na sali sprzedaży.
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie i w jego obrębie.
Banimex
Będzin, śląskie
  • WYMAGANIA: - biegła znajomość języka węgierskiego (w mowie i piśmie).
  • Samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania,.
  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej, na sali sprzedaży i ladzie.
  • Aplikuj do dnia: 21-03-2020.
Optima S.A.
  • Telefon komórkowy bez limitu rozmów.
  • Pracę z elastycznym czasem pracy (umowa zlecenie).
  • Możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia (prowizja zależna od…
Sanpro Synergy Sp. z o.o.
  • Wyrażam zgodę dla Sanpro Synergy Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z…
Ar Finance
  • Poszukujemy osób do 29 roku życia na staż bez kwalifikacji.
  • Praca w biurze kredytowym w Będzinie.
DOMar
  • Kobieta do prac fizycznych przuczenie do pracy na zgrzewarce punktowej.
20 zł za godzinę
  • Witam, jesteśmy młodymi rodzicami poszukującymi pomocy opiekunki 2/3 razy w tygodniu w godzinach od 7:30 do 15.
Sport Produkt Sp. z o.o.
  • Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon.
  • Praca w godzinach 6:00-14:00.
  • Sport Produkt Sp. z o.o.
Banimex
  • OPIS STANOWISKA: - obsługa koparki, koparko - ładowarki;