praca: Murowana Goślina, wielkopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 2 - 3 005 ofert

CUSTOMER ADVISOR

Poznań, wielkopolskie
  • _development opportunities in the store, office or regional team.
  • Let us get to know you!
  • Complete your profile at Inditex Careers!

OYSHO

UTERQÜE

Magazynier

  • Odpowiedzialność za prawidłowe przechowywanie i wydawanie przesyłek stanowią silny atrybut jego pracy.
  • To on sprawia, że każda paczka przebywa swoją drogę…

Kierowca kat. B

  • Powyżej 50 lat, po zwolnieniach lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.

Doradca Klienta

Poznań, wielkopolskie 2 lokalizacje
  • Pomoc i opiekę naszej fundacji „Włącz się”.
  • Rozwijaj się razem z nami!
  • Dobra praca na trudne czasy.
  • Damy Ci pracę bez okresu próbnego i z pensją zawsze na czas.

Rzemieślnik - odbiorca czystości taboru

  • Umiejętność obsługi komputera, w tym podstawowa znajomość pakietu MS Office.
  • Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iod@intercity.pl, tel.: +48 22 474…

Pracownik produkcji

Bakpol s.c.
Murowana Goślina, wielkopolskie
  • Nie wymagamy doświadczenia Przeprowadzamy szkolenia Umowa o pracę na pełen etat Obowiązki: obsługa maszyn, pakowanie mebli, załadunki towarów, czyszczenie mebli…

Pracownik magazynu

Pekabex
  • Działamy od prawie 50 lat, w lipcu 2015 r. z sukcesem zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
  • Numer referencyjny: 2/2019/MAG.

ASYSTENT PRODUKCJI

WSK POZNAŃ
  • Zadania: wprowadzanie danych do systemu informatycznego.
  • UWAGA! możliwość pracy także na 0,5 lub 0,75 etatu.