praca: Modlniczka, małopolskie

Strona 1 - 7 ofert

PRACOWNIK RESTAURACJI

Kraków, małopolskie
  • Pracownik restauracji Burger King Kraków Bonarka.
  • Masz bzika na punkcie burgerów?
  • Wiedz, że własnoręcznie i po swojemu przyrządzony burger jeszcze lepiej…

Pracownik Restauracji

  • Przygotowywanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń.
  • Sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie…

Grand Kebab
  • Umiejętności zaangażowania się w pracę i podejmowania inicjatywy.
  • Miejsce pracy:Kraków - Galeria Serenada Nr. ref.:
  • Chętnych do pracy z i bez doświadczenia,.

MCDONALDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIAL...
Wieliczka, małopolskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowywanie kanapek, napojów, deserów.
  • Książeczka sanepidowska wymagana w momencie podpisywania umowy o pracę.

Pominęliśmy 3 oferty bardzo podobne do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętych ofert.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy