praca: Michrów, mazowieckie

Strona 1 - 28 ofert

PRACOWNIK PORZĄDKOWY nowa oferta

XINTIANYOU SP. Z O.O
Lesznowola, mazowieckie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: segregowanie i układanie dokumentów, przygotowywanie i wysyłka poczty, kopiowanie i skanowanie dokumentów WYMAGANIA:

pielęgniarka/pielęgniarz

Villare Sp. z o.o.
  • Zatrudnię pielęgniarkę/pielęgniarza na etat lub dyżury do Domu Seniora w okolicach Piaseczna.

HACCP oraz prace biurowe

Piekarnia Ekmek
  • Znajomości obsługi komputera (WORD, EXCEL, ),.
  • Piekarnia z siedzibą na Woli Mrokowskiej, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Zastępca Kierownika Sklepu

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Realną perspektywę rozwoju i awansu.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.

osoba sprzątająca

Akademia Dziecka
  • Akademia Dziecka Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Nowej Woli k/Piaseczna zatrudni osobę do sprzątania szkoły na cały etat.

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGO

IMPULS MARIUSZ WOJTCZAK
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: pomoc przy naprawach mechanicznych samochodów WYMAGANIA:
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.

Asystent/tka sklepu internetowego

Butik
  • Oczekiwania to znajomość obsługi komputera, · odpowiedzialność i punktualność, dyspozycyjność (praca w różne dni tygodnia).

Specjalista ds. e-commerce

KMTSTYLE
  • Język angielski - poziom komunikatywny (rozmowy przez telefon oraz pisanie).
  • Jesteśmy chińską hurtownią w Wólce Kosowskiej, która rozwija również sprzedaż…

Tapicer do naprawy mebli

Werson
  • Tapicer do naprawy i renowacji mebli tapicerowanych.
  • Stała praca, umowa, wysokie zarobki.

Pracownik produkcji

DBL
  • Zatrudnię pracownika do małego zakładu produkcyjnego w Mysiadle koło Piaseczna.
  • Godziny pracy 6:00-14:00 lub 07:00-15:00.
  • Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

asystentkę do księgowości

KETOAN SP. ZO.O.
  • Zatrudnię asystentkę księgową do pracy w biurze rachunkowym.
  • Znajomość programów księgowych W-F Fakir, W-F Kaper.
  • Doświadczenie w księgowości 1 rok.

instalator klimatyzacji

Polski Komfort
  • Pracę w stabilnej firmie w zgranym zespole, umowę o pracę.
  • Uzyskasz uprawnienia i certyfikaty wymagane w branży.
  • Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik - serwisant ppoż

Akana Takana
  • Wykonywanie przeglądów serwisowych, napraw i modernizacji urządzeń ochrony ppoż.
  • Takich jak: instalacje tryskaczowe i hydrantowe, gaśnice, pompy przeciwpożarowe…

Gospodarz Osiedla sprzatanie 3dni w tygodniu

Clean Look
  • Firma sprzątająca poszukuje Pana bez nałogów do pracy na terenie osiedla domów jednorodzinnych w Nowej Iwicznej.

Pomoc dla nauczyciela w przedszkolu

  • OFERTA PRACY DLA OSOBY PEŁNOSPRAWNEJ LUB OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ.
  • Lokalizacja miejsca pracy: Nowa Wola koło Piaseczna.
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy