praca: Michrów, mazowieckie

Strona 1 - 463 ofert

Asystent koordynatora badań nowa oferta

Ośrodek Badań Klinicznych BIORESEARCH GROUP
Nadarzyn, mazowieckie
3 000 zł - 5 000 zł miesięcznie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w badaniach klinicznych,.
  • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • U. z 2016 r., poz.

Pielęgniarka Bardzo dobre warunki finansowe nowa oferta

Centrum Medyczne MML
mazowieckie
  • Jaki jest Twój najwyższy zdobyty poziom wykształcenia?
  • Ile masz lat doświadczenia w dziedzinie: pielęgniarstwo?
  • Zabezpieczenie sprzętu po zabiegu operacyjnym,.

Specjalista - mKiosk nowa oferta

mFinanse S.A.
Piaseczno, mazowieckie
  • Przekonaj się jakie będą Twoje powody.
  • Miejsce pracy: Piaseczno, nr referencyjny:
  • Promowanie produktów oraz usług oferowanych przez naszą firmę.

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI 14 nowa oferta

Dom Pomocy Społecznej w Hamerni
Tartak Brzózki, mazowieckie
  • MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRACY NA STANOWISKU REFERENT DS.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

Pracownik Obsługi Klienta nowa oferta

  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,.
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego nowa oferta

Wanicki Sp.z o.o
Grójec, mazowieckie
  • Bieżąca obsługa zamówień składanych przez klientów w sklepie internetowym,.
  • Obsługa zapytań od klientów w formie telefonicznej i mailowej,.

POMOC KUCHENNA nowa oferta

  • Wykonywanie czynności i zadań zleconych przez kucharza bengalskiego.
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów,.

Pracownik Sklepu 1/4, 1/2, 3/4 etatu nowa oferta

  • Profesjonalna obsługa Klienta na sali sprzedaży.
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego…

Operator Linii Pakowania nowa oferta

Foodjobs
  • Nadzór nad poprawnością procesów pakowania.
  • Kontrolowanie oraz raportowanie wskaźników produkcyjnych.
  • Doświadczenie w firmie specjalizującej się w kamie mokrej.

Starszy Specjalista ds. Transportu nowa oferta

Michrów, mazowieckie
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe lub w trakcie studiów (mile widziana: logistyka, transport, spedycja, zarządzanie).

SPRZĄTACZKA nowa oferta

MLconcept Malwina Lipińska Niepubliczne Przedszkol...
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.

REFERENT (FP) nowa oferta

Pruszków, mazowieckie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prace kancelaryjno-biurowe w Wydziale Architektury.
  • DEKLARACJA ZATRUDNIENIA PO STAŻU: umowa zlecenie na min. 3 m-ce WYMAGANIA:

Obsługa klienta z orzeczeniem nowa oferta

Wymagania
Orzeczenie o niepełnosprawności
  • Praca z ludźmi, z wykorzystaniem komputera.
  • Posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności - projekt aktywizacji zawodowej,.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy