praca: Matejki, mazowieckie

Strona 1 - 25 ofert

REFERENT nowa oferta

Sokołów Podlaski, mazowieckie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wg. programu stazu WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

SPRZEDAWCA nowa oferta

Sokołów Podlaski, mazowieckie 1 lokalizacja
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sprawna i kulturalna obsługa klienta.
  • Przyjmowanie dostaw, przygotowanie towaru do sprzedaży, eksponowanie towaru.

PIELĘGNIARKA nowa oferta

Kozarze, podlaskie
  • Offers related to the selected types will be found:
  • Traineeship from an employment agency.
  • Professional adult training from an employment agency.

MONTER MEBLI nowa oferta

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Pomiar mebli, wykonywanie mebli zgodnie z otrzymanym projektem, obsługa i konserwacja urzadzeń mechanicznych WYMAGANIA:

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - STAŻYSTA

Kobyla, podlaskie

OPERATOR KOPARKI nowa oferta

Wrotnów, mazowieckie
  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • Wrotnów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie See on map.
  • Opens in a new window.
  • Umowa o pracę na czas określony.

POMOCNIK STOLARZA

Boguty-Pianki, mazowieckie

SPECJALISTA DO SPRAW KADR

20 zł za godzinę
  • CV, świadectwa pracy, dokumenty potwierdzające kwalifikacje.
  • Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-16.

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

  • Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8-16.
  • Powstańców Wielkopolskich 32/1, 08-300 Sokołów Podlaski,…

KUCHARZ

Kosów Lacki, mazowieckie
  • Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 9:00-15:00.
  • Wiejska 7, 08-330 Kosów Lacki, powiat: sokołowski, woj:…

PRACOWNIK DO PRAC REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWYCH

Jabłonna Lacka, mazowieckie
  • Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon.
  • 08-304 Jabłonna Lacka 12, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie See on map.

BLACHARZ SAMOCHODOWY

  • Kuliga 16, 44-285 Kobyla, powiat: raciborski, woj: śląskie See on map.

PIEKARZ/ POMOC PIEKARZA

2 600 zł miesięcznie
  • Tadeusza Kościuszki 15, 07-200 Wyszków, powiat: wyszkowski, woj: mazowieckie See on map.

SPRZEDAWCA, PROJEKTANT MEBLI KUCHENNYCH

3 000 zł miesięcznie
  • Prawo jazdy kat B, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, uczciwość, kreatywność, operatywność.
  • Praca stała, praca w wolne dni.

KURIER

Dybów, mazowieckie
  • Ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany.
  • Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta.
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy