praca: Marcinkowo, wielkopolskie

Strona 1 - 11 ofert

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER

Ksawerów, wielkopolskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przyjmowanie i wydawanie towarów, wystawianie dokumentów sprzedaży; WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie…

Pracownik Sklepu (umowa zlecenie)

  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Dbanie o ekspozycję towaru oraz utrzymanie porządku.
  • Umowę zlecenie z możliwością pracy na etat.

Technolog form leków

  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
  • Forma zatrudnienia: praca stała, pełen etat.
  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne;

OPERATOR PRODUKCJI

AFLOFARM Farmacja Polska Sp. z o. o.
  • W naszej firmie będziesz odpowiedzialny za:
  • Obsługę maszyn i urządzeń produkcyjnych w wyznaczonym obszarze,.
  • Dbanie o należyty stan techniczny urządzeń poprzez…

Specjalista ds analiz

  • Umiejętność pracy w zespole i budowania relacji,.
  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,.

Elektromechanik

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń produkcyjnych,.
  • Dokonywanie napraw prewencyjnych i interwencyjnych, przeglądów okresowych oraz modyfikacje w…

Sprzedawca – Kasjer

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.

Agent Ubezpieczeniowy

  • Program wsparcia - zniżki u naszych partnerów, materiały marketingowe i pomoc w otwarciu biura w kolejnym etapie kariery.
  • Cenią sobie elastyczny czas pracy,.

Magazynier z uprawnieniami UDT

  • Aktywną współpracę w zespole przy realizacji zadań i poleceń przełożonego.
  • Realizację zadań zgodnie z instrukcjami i procedurami magazynowymi.

Operatorka/Operator maszyn produkcyjnych

  • Lokalizacja: Ksawerów, Łask, Łódź, Pabianice, Zduńska Wola.
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcji.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Pominęliśmy 1 ofertę bardzo podobną do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętej oferty.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy