praca: Małkowo, pomorskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: fizjoterapeuta (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 10 ofert
Kur-Ort Medical
Gdańsk, pomorskie
  • Obsługa komputera oraz innych urządzeń biurowych Oferujemy :
  • Obsługa komputera oraz kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem Obowiązki :
SALUBRE-Centrum Rehabilitacyjno- Opiekuńcze
  • Pełny zakres prowadzenia rehabilitacji dla pacjentów ambulatoryjnych jak i pensjonariuszy naszego Centrum Opieki plus prowadzenie gimnastyki grupowej: zdrowy…
c7med
Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Centrum Rehabilitacji c7med, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby do pracy na stanowisku fizjoterapeuty.
  • Praca w naszym gabinecie oraz w terenie.
Rehus
  • W związku z poszerzeniem usług o pacjentów funduszowych poszukujemy do współpracy fizjoterapeutę z wykształceniem kierunkowym, minimum licencjat.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
  • NZOZ "STOGI" poszukuje fizjoterapeuty do pracy od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin, praca dwuzmianowa w godzinach 7.30-15.00/10.30-18.00.
Doktor Krasicki Sp. z o.o.
Gdynia, pomorskie
  • Wymagania: wysoka kultura osobista, komunikatywność, co najmniej 3 letnie doświadczenie w zawodzie, obsługa komputera.
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "OSTOJA"
  • Umiejtność dobrej organizacji pracy, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
  • 2 800 - 3 000 PLN.
kontakt przez PUP
Kartuzy, pomorskie
  • Nauka organizacji miejsca zabiegowego w zależności od rodzaju wykonywanego masażu.
  • Materiały i sprzęt wykorzystywany podczas zabiegów masażu.
FizjoStrefa
20 zł - 30 zł za godzinę
  • W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy fizjoterapeuty głównie do pracy z problemami wad postawy u dzieci i dorosłych pacjentów z bólami kręgosłupa.
Swissmed
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia się.
  • Pracę w młodym, energicznym zespole.
  • Fizjoterapeutów do pracy w Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.