praca: Méksyk, pomorskie

Strona 1 - 83 ofert

Opiekun Klienta w Oddziale Banku

Władysławowo, pomorskie
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku naszego banku.
  • Potrafisz zapewnić przyjazny, profesjonalny przebieg rozmowy w trakcie spotkania oraz przez telefon.

REFERENT nowa oferta

  • Angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany.
  • Wyższe (w tym licencjat), brak.

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE nowa oferta

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Asystent nauczyciela do pomocy dziecka z autyzmem.
  • Chęć niesienia pomocy, ambicja, samodyscyplina,kreatywność.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony.

SPRZEDAWCA - KASJER MARTES SPORT

  • Lub na stanowisku kasjera/sprzedawcy.
  • Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu.
  • Angażują się w powierzone obowiązki.

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ

  • Dbanie o wewnętrzny obieg dokumentów.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

Zespół Szkół Nr 1 we Władysławowie

Szef Zespołu ds. Księgowo- Finansowych nowa oferta

LOTOS Petrobaltic
  • Ciekawa praca w doświadczonym zespole specjalistów,.
  • Przyjazna i otwarta atmosfera w zespole,.
  • Wykształcenie wyższe magisterskie (preferowany kierunek…

Praca sezonowa nad morzem od zaraz

Malinowska Joanna
  • Poszukujemy do barów gastronomicznych w Jastrzębiej Górze i Władysławowie.

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania oraz atrakcyjne nagrody za działania sprzedażowe;
  • Posiadasz umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju;

PRACOWNIK PRODUKCJI

BMC SEAFOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI...
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Produkcja puszek rybnych.
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.

MAGAZYNIER

Firma Handlowo Usługowa MARINA Małgorzata Michalsk...
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: -wykładanie towarów na półki.
  • Przyjmowanie towarów od dostawców WYMAGANIA:
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy