praca: Méksyk, pomorskie

Strona 1 - 105 ofert

Junior Customer Success Specialist nowa oferta

No Fluff Jobs
Gdynia, pomorskie
  • Salary: 3.4k-4.1k (UoP) PLN / month.
  • Requirements: Team player, Goal-oriented, Building relationships, B2B Customer, English B2.

Otwarta Rekrutacja nowa oferta

Marion Sp. z o.o.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
  • Dofinansowanie do karty Multisport i ubezpieczenia grupowego.

SPRZĄTACZKA nowa oferta

Doktor Krasicki Sp. z o.o.
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

RAVIS CLEAN JOANNA CHWEDYNA
Rumia, pomorskie

PRACOWNIK BIUROWY nowa oferta

Puck, pomorskie 1 lokalizacja
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Formalno-rachunkowa kontrola dokumentów.
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływu informacji wewnątrz firmy WYMAGANIA:

Sprzątanie autobusów Gdynia nowa oferta

Liliia
  • Poszukujemy osoby chętne do pracy przy sprzątaniu autobusów (Gdynia) zarówno w godzinach rannych jak i popołudniowych.

LM Bruss zatrudnią pracownika rejestracji/ infolinii nowa oferta

Laboratoria Medyczne Bruss Grupa Alab Sp. z o.o.
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych.
  • Forma umowy: zlecenie lub kontrakt.
  • Laboratoria Medyczne Bruss Grupa Alab Sp. z o.o. zatrudnią pracownika…

Kasjer - Sprzedawca KOSAKOWO nowa oferta

Kosakowo, pomorskie
  • Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa.

Sprzedawca Produktów Świeżych GDYNIA nowa oferta

Sprzedawca – Kasjer nowa oferta

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ nowa oferta

Sopot, pomorskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: utrzymanie czystości w pokojach, sprzątanie pomieszczeń ogólnych WYMAGANIA:

Doradca klienta nowa oferta

Salon Esotiq
  • Stabilne zatrudnienie i pracę w profesjonalnym zespole.
  • Wynagrodzenie to 2710zl brutto plus atrakcyjny system premiowy.
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie.

SPRZEDAWCA nowa oferta

Sklep Spożywczo- Przemysłowy Krystyna Malinowska
Gowino, pomorskie
  • Staż pracy min. 1 rok.

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ nowa oferta

Puck, pomorskie
  • Dbanie o wewnętrzny obieg dokumentów.

POMOC NAUCZYCIELA nowa oferta

Żelistrzewo, pomorskie
  • Angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany.
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Spełnianie czynności opiekuńczych i…

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy