praca: Luzino, pomorskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Stała (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 3 - 210 ofert
Partner Nest Bank SA
Wejherowo, pomorskie
  • Partner Nest Bank SA zatrudni do placówki partnerskiej w Wejherowie.
  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta/w sprzedaży,.
Filharmonia Kaszubska
  • Biegła obsługa programów MS Office oraz biegła umiejętność wprowadzania informacji na stronę internetową, portale społecznościowe, itp.
ARKA BUD SP. Z O.O.
Luzino, pomorskie
  • Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail.
  • 2 600 - 5 000 PLN.
Baltiqa Day Spa Hotel River Style
Reda, pomorskie
  • Pracę w młodym i zgranym zespole.
  • Doświadczenie na stanowisku masażysty/terapeuty spa/ fizjoterapeuty mile widziane -jeśli jesteś bez doświadczenia przygotujemy…
Firma Robót Elektrycznych ELPOL Hubert Szweda
  • Wyszukiwanie i składanie ofert przetargowych, przygotowywanie kosztorysów, wyszukiwanie najkorzystniejszych cen materiałowych.
  • 4 500 - 6 000 PLN.
Centralna Baza Ofert Pracy
Lębork, pomorskie
  • Wyższe (w tym licencjat), prawnicze.
  • Wyższe (w tym licencjat), administracyjne.
  • Wykształcenie wyższe ( Prawo lub administracja ).
  • Numer oferty: StPr/20/0019.
  • Angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący.
  • Miejsce pracy: I Brygady Pancernej WP 82, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj:…
Hotel Falko
Rumia, pomorskie
  • Panią do sprzątania zatrudni Hotel Falko w Rumi.
  • Dbałość o utrzymanie najwyższego poziomu świadczonych usług.
Grzegorz Mączka
  • Daty urodzenia, miejsca zamieszkania (adresu do korespondencji), wykształcenia oraz przebiegu.
  • Umiejętność współpracy w budowanym przez nas zespole.
  • Obowiązki: Utrzymanie czystości w sklepie sportowym.
  • Miejsce pracy: Grunwaldzka 110, 84-230 Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskieRodzaj umowy: Umowa…