praca: Lubinicko, lubuskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Sulechów, lubuskie (anuluj)
Rodzaj pracy
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 15 ofert

SPRZEDAWCA MARTES SPORT - UMOWA ZLECENIE

Sulechów, lubuskie
  • Lub na stanowisku kasjera/sprzedawcy.
  • Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Dbałość o porządek oraz atrakcyjną ekspozycję.
  • Angażują się w powierzone obowiązki.

Doradca Klienta

  • Pomoc i opiekę naszej fundacji „Włącz się”.
  • Rozwijaj się razem z nami!
  • Dobra praca na trudne czasy.
  • Damy Ci pracę bez okresu próbnego i z pensją zawsze na czas.

Pracownik restauracji

Human
  • Ludzi do pracy w Sulechowie, w restauracji MC Donald.
  • Pracę w dowolnym wymiarze czasu.

Listonosz samochodowy

  • Powyżej 50 lat, po zwolnieniach lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Umowę o pracę na zastępstwo,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.

Pracownik fizyczny możliwość zarobienia 4500-5500 netto

Agencja Pracy
  • Szukamy 15-25 pracowników bez doświadczenia.
  • Wynagrodzenie 15-17 zł za godzinę ( akord).
  • Praca na stolarni ( przy pracach pomocniczych).

Zatrudnię Pracownicę/ka do sprzątania w banku

INWEMER
  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych: odkurzanie, mycie podłogi, biurek, zaplecza socjalnego, toalety.
  • Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania…

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Przygotowywanie ofert zatrudnienia i pozyskiwanie pracowników.
  • Prowadzenie ewidencji kadrowej i akt osobowych.

Barman z Doświadczeniem 6500 - 9000 zł na netto ( na rękę )

Agencja pracy
  • Praca w całorocznym ośrodku wczasowym.
  • Wynagrodzenie ; Wysokie wynagrodzenie podstawowe + premia od obrotu.
  • Możliwości pracy zmianowej z drugim barmanem.

MONTAŻYSTA OKIEN - PRACOWNIK BUDOWLANY

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Wykształcenie zawodowe budowlane, doświadczenie zawodowe nie wymagane, umiejętność obsługi narzędzi.
  • Numer oferty: StPr/20/0639.

WULKANIZATOR ( z doświadczeniem )

Capitol Invest Company
  • Kwalifikacja bądź dyskwalifikacja do naprawy.
  • Udzielanie rzetelnych informacji klientom ( np. w przypadku braku dalszej naprawy uszkodzonej opony ).