praca: Kujawy, pomorskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Stała (anuluj)
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 49 ofert

Osoba do sprzątania

Agroturystyka
Lubichowo, pomorskie
  • Poszukuje osoby do sprzątania pokoi gościnnych, obejścia.
  • W zakres obowiązków wchodzą drobne prace kuchenne.
  • Praca w Szteklinie, 12 km od Starogardu Gdańskiego.

Pracownik produkcji

NUBA EQUI
Starogard Gdański, pomorskie
  • Pracownik produkcji paszy, pełna sprawność fizyczna, praca na miejscu, pod Starogardem Gdańskim, na miejscu pokój do dyspozycji, mile widziane uprawnienia na…

Kasjer (praca 3 dni w tygodniu)

Śliwice, kujawsko-pomorskie
  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażowe.

Psycholog- warsztaty dla dzieci i młodzieży

My Sky
  • Wykształcenie wyższe na kierunku psychologia.
  • 11 lat doświadczenia w pracy indywidualnej i grupowej z dziećmi i młodzieżą na stanowisku psycholog lub pedagog.

PRACOWNIK SKLEPU ROWEROWEGO / SERWISANT

Kołodziej
  • W związku z rozwojem firmy sklep rowerowy poszukuje kandydatów na stanowisko : serwisant rowerowy.
  • Umiejętność w zakresie serwisu rowerów.

Jabłowo, zatrudnię Pracownika Obsługi Stacji Paliw GENERON

GENERON Sp. z o.o.
  • Stacja Paliw GENERON w miejscowości Jabłowo, poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku:
  • Pracownika obsługi stacji paliw - placowy.

Specjalista ds. technicznych

Czarna Woda, pomorskie
  • Dofinansowanie czesnego (szkoły wyższe, studia, szkoły zawodowe).
  • STEICO - producent materiałów budowlanych przyjaznych środowisku, lider wśród materiałów…

Praca w zakładzie usługowym AGD

Naprawa i sprzedaż sprzętu AGD
  • Wiek po 30 tce maks 45 lat.
  • Proponuje prace w zakładzie napraw sprzętu AGD w Starogardzie Gdanskim na oś.

Przedstawiciel Handlowy

Ford Gołębiewski
  • Gołębiewski Autoryzowany Dealer Forda zatrudni Przedstawiciela Handlowego.
  • Profesjonalne realizowanie procesu sprzedaży według określonych standardów.

Zatrudnię osoby niepełnosprawne do Ochrony -Ośrodek Zakątek

Łącki Security
  • Praca dla osób niepełnosprawnych do ochrony.
  • Zatrudnię osoby niepełnosprawne z okolic Osiek, starogardzki, Pomorskie .