praca: Krosno, podkarpackie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 5 - 473 ofert
Centralna Baza Ofert Pracy
Haczów, podkarpackie
  • Numer oferty: StPr/20/0076.
  • Miejsce pracy: 36-213 Haczów, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny.
Scalewings
Krosno, podkarpackie
  • Woskowanie form i układanie włókna węglowego.
  • Doświadczenie w zawodzie przy ręcznym laminowaniu.
  • Doświadczenie przy obróbce i wykończeniu.
Poprzednia strona
Krosno, podkarpackie 1 lokalizacja
  • Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku będzie realizacja zleceń zgodnie z zamówieniem (kompletacja towaru) oraz właściwe zabezpieczenie i przygotowanie do…
  • Poszukuję instruktora do prowadzenia zajęć ruchowych w świetlicach zlokalizowanych Wolicy, Chrząstówce i w Warzycach.
  • Wymagane kwalifikacje do wykonywania zawodu opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
  • Mile widziane w zakresie obsługi klienta, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, nastawienie na realizację zadań, samodzielność oraz odpowiedzialność.
Andar Ubezpieczenia
  • Lubisz pracę w sprzedaży przy bezpośredniej obsłudze klienta ? .
  • Jesteś osobą która ceni sobie rozwój oraz możliwość wysokich zarobków ?
Scalewings
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe(mechanika i budowa maszyn lub pokrewne).
  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie technologii wykonania części…
  • Obsługa urządzeń do szlifowania i polerowania drewna, szlifowanie i polerowanie frontów meblowych.
  • Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon.
Jasienica Rosielna, podkarpackie 1 lokalizacja
  • Numer oferty: StPr/20/0098.
  • Zakres obowiązków wyznaczany przez przełożonego.
  • [Inne] : Wymagana sumienność i punktualność.