praca: Kraków, małopolskie

Strona 1 - 5 ofert

Pomoc przy Rekrutacji na Linkedin- in ENGLISH nowa oferta

Kraków, małopolskie
  • Im looking for someone to help me out with Active Sourcing on Linkedin for a startup in Berlin.
  • Any previous experience in a Startup-scene is very welcomed.

Wykładowca / Szkoleniowiec / Trener ONLINE

Akademia Szkoleń Nawigaotr
  • Szkolenia informatyczne (np. obsługa programów pakietu Office).
  • Minimum 200 godz. przeprowadzonych zajęć (udokumentowane) w obszarze specjalizacji lub co…

REALIZATOR DŹWIĘKU

Grupa AGM
  • Opis stanowiska: konfigurowanie systemu nagłośnieniowego, realizacja dźwięku podczas imprez, nadzór oraz pomoc podczas montażu systemu.

Kominiarz

Interhammer Gaz
4 000 zł - 8 000 zł miesięcznie
  • \* Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie rocznych kontroli przewodów wentylacyjnych i spalinowych.

TECHNIK NAGŁOŚNIENIA, OŚWIETLENIA, KONSTRUKCJI SCENICZNYCH

Grupa AGM
  • Uprawnienia SEP, aktualne uprawnienia do prac wysokościowych (dodatkowy atut).
  • Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem oraz klauzulą dotyczącą zgody na…
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy
Tworząc powiadomienie o ofercie pracy lub otrzymując polecane oferty pracy, zgadzasz się z naszymi Warunkami. Ustawienia dotyczące zgody można zmienić w dowolnym momencie, anulując subskrypcję lub postępując w sposób opisany w naszych Warunkach.