praca: Kosakowo, pomorskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Pełny etat (anuluj) Polski (anuluj) anuluj wszystkie
Stanowisko
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 709 ofert

Pracownik magazynu / Magazynier / Pakowacz

BGS Poland Sp. z o. o.
Gdynia, pomorskie
  • Firma BGS Poland Sp. z o. o. założona w 2013 roku będąca operatorem sklepu internetowego www.pelnykosz.pl w związku z stałym rozwojem i rozwojem firmy poszukuje…

Pracownik biurowy

ATD Polska
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Sumienne podejście do swoich obowiązków.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.
  • Stałe zatrudnienie- umowa o pracę.

DAMA Sp. z o.o.
  • Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.
  • Telefoniczna i osobista obsługa klientów.
  • Umawianie wizyt monterów i handlowca.

Bestpoint
  • Szukamy pracownika do biura zajmującego się projektowaniem.
  • Praca na pełny etat (8h pracy przed komputerem, pon-pt), w godzinach 7-15/ 8-16.

Sprzedawca w salonie optycznym

Optometria Orkisz
  • Obsługa klienta w salonie optycznym,.
  • Sprzedawca – doradca klienta w salonie optycznym w Gdyni.
  • Jesteś osobą otwartą i lubisz pracę z ludźmi?

Pracownik administracyjno - biurowy

GRANLAN
  • Możliwość rozwoju w doświadczonym zespole.
  • Płynna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom to C1),.
  • Znajomości zasad i procedur w BOK.

Pracownik do żaluzji

PMSYSTEM
  • Praca przy produkcji żaluzji ,stacjonarna,godziny pracy 7-15 ,jedna zmiana,wykształcenie nie wymagane.

Asystentka Zarządu

Temida Group Sp. z o.o.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Oraz inne zadania zlecone przez Zarząd.

Recepcjonista/Recepcjonistka

Hotel Nadmorski
  • Obsługa Gośćmi hotelu z zachowaniem wysokich standardów i obowiązujących procedur,.
  • Umiejętność obsługi komputera i programów MS Office.

Magazynier w sklepie internetowym z odzieżą

Maciej Szelągowski
  • Od Kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:
  • Możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów.
  • Sklep internetowy PITBULLCITY w Gdynii.