praca: Korzeniów, podkarpackie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: MAGAZYNIER (anuluj)
Rodzaj pracy
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 7 ofert
Straszęcin, podkarpackie
  • Zadaniem zatrudnionej osoby będzie obsługa dostaw, oraz dbanie o ład i porządek na magazynie.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienie na wózek…
Centralna Baza Ofert Pracy
Mielec, podkarpackie
  • Obsługa dostaw przychodzących i wychodzących,.
  • [Uprawnienie 1] : urpawnienia na wózek widłowy UDT [Inne] : Oferujemy: Szkolenie wdrożeniowe i wsparcie załogi,…
Sierosławski Group
  • Odbiór i wydawanie zamówionych towarów oraz obsługa logistyczna,.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.
  • Inwestorów 7, 39-300 Mielec.
kontakt przez PUP
  • Wydawanie towaru, przygotowywanie go do dalszej dystrybucji, ewidencja stanów magazynowych, dbanie o porządek w magazynie.
BLACHBUD
Radomyśl Wielki, podkarpackie
  • Opis stanowiska: Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie przyjmowanie produktów na magazyn oraz ich sprawdzanie pod względem jakościowym i…
Regamet
Rzemień, podkarpackie
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
  • Poszukujemy pracownika na stanowisko magazynier.
  • Praca w Rzemieniu w systemie dwuzmianowym (7-23).
K&K Selekt
podkarpackie
  • Prowadzenie ewidencji magazynowej: obsługa programu magazynowego SAP, rejestracja dokumentów, raportowanie;
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.