praca: Koczała, pomorskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: pomorskie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 5 - 133 ofert

Prowadzenie Kawiarni, Sprzątanie domków, Podawanie posiłków

Ośrodek Wczasowy JANTAR Sp. z o.o.
pomorskie
  • Pomoc w kuchni - wymagana praktyka w pracy w kuchni, znajomość podstawowych procesów technologicznych, uczciwość, rzetelność i umiejętność pracy w zespole.

Kierownik WER Kraków

  • Posiadasz umiejętność kierowania zespołem w tym motywowania, delegowania zadań oraz egzekwowania ich realizacji,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.

Integrator

Mobile Services Team
pomorskie
  • Możliwość rozwoju w firmie: ewentualne szkolenia przez managerów, specjalistów ds.
  • Wykształcenie techniczne (wyższe lub zasadnicze, najlepiej telekomunikacja…

PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNY

ATLAS
pomorskie
  • Wykształcenia min. średnie budowlane, preferowane wyższe.
  • Nastawienia na wynik i realizację celów.
  • W regionie obejmującym województwo: pomorskie.

Kasjer

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
pomorskie
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.
  • Opiekę koordynatora, który pomaga w załatwieniu formalności i reprezentuje Pracownika w kontaktach z Pracodawcą.

Inspektor bhp i ppoż.

Polcom Modular Sp. z o.o.
pomorskie
  • Kwalifikacji do pełnienia określonego w ofercie stanowiska (wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe w zakresie BHP),.
  • ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

Managing Director

masterhr.pl
pomorskie
  • Master HR adviser team have many years experience in the field of recruitment and personal development.
  • Our mission is support of companies through professional…

Konstruktor - Technolog

Morad Sp. z o.o.
pomorskie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, korzystanie ze szkoleń.
  • Znajomość zasad tworzenia i czytania dokumentacji technicznej, rysunku technicznego.

Pracownik hali

pomorskie
  • Wykładanie towarów i układanie na półkach.

Przedstawiciel Handlowy

SALAG Sp. z o.o. S.K.
pomorskie
  • Umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet),.
  • Dyspozycyjności, samodzielności i operatywności w działaniu.