praca: Kiszkowo, wielkopolskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Koziegłowy, wielkopolskie (anuluj)
Rodzaj pracy
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 6 ofert
Zakłady Drobiarskie KOZIEGŁOWY Sp. z o. o.
Koziegłowy, wielkopolskie
  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziani absolwenci.
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków i chęci do pracy.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Wykształcenie wyższe – Technologia Żywności i Żywienia Człowieka.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Piaskowa 3, 62-028 Koziegłowy.
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.
Chata Polska S.A.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • Dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towarów.
  • Rzetelnych oraz chętnych do pracy;
  • Premię do 15% co miesiąc.
  • Miejsce pracy: Sady k. Poznania.
  • Zakres obowiązków: proste prace magazynowe, m.in. kompletowanie zamówień, pobieranie towarów,…
Fallwork
  • Obsługa terminala kart płatniczych Wymagania: - dyspozycyjności, chęci do pracy!
  • Zatrudnienie w ciągu 15 minut online.
  • Ks. sanepid Oferujemy: - szybki zarobek.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.