praca: Kielno, pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 5 - 5 910 ofert

Kucharz

Amici
Sopot, pomorskie
  • Mamy wymagania, dużo oferujemy i są też obowiązki ;).
  • Wpadnij i zobacz jak się u nas pracuje.

Pracownik produkcji

Beditom
Gdynia, pomorskie
  • Podstawowych umiejętności obsługi komputera Obowiązki:
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.
  • Uczciwości, odpowiedzialności oraz zdyscyplinowania w pracy.

Elektromonter

PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o.
  • Obsługa elektronarzędzi narzędzi (szlifierki, wiertarki).
  • Możliwość wniesienia energii, nowych pomysłów i zaangażowania.
  • Uprawnienia SEP do 1 kv (E1).

Pomoc Kuchenna

Marmolada Chleb i Kawa II
  • Doświadczenia w pracy na kuchni (opcjonalnie).
  • Przygotowywanie potraw wg ustalonych receptur oraz własnych pomysłów.
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Pracownik Ochrony

  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.

Asystent/tka Biura / Office Assistant

LemonTax
Gdańsk, pomorskie
  • LemonTax to nowoczesne biuro rachunkowe, które na nowo definiuje pracę w księgowości.
  • Tworzymy młody i zgrany zespół, który ciągle się powiększa.

Asystent ds. administracyjnych

Ryszard Peta
Rumia, pomorskie
  • Obsługa kancelaryjna biura w tym obsługa telefonicznych połączeń przychodzących i wychodzących oraz korespondencji mailowej.

P.P.U METALPOL

ARCHIWISTA

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Biegła obsługa komputera z obsługą internetu.
  • C)przyjmowanie dokumentacji z przebiegu nauczania ze zlikwidowanych szkół i placówek oświatowych z terenu…

Sprzedawca CCC 1328 Wejherowo

Grupa CCC
Wejherowo, pomorskie
  • Dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl,.
  • Dbać o dobry wizerunek sklepu.

Ogłoszenie o konkursie ofert 12 K 2020

SWKO 12 K 2020 Rozmiar: 981.1 kB ogloszenie 12 K 2020 Rozmiar: 73.9…

Doradca Klienta

  • Pomoc i opiekę naszej fundacji „Włącz się”.
  • Rozwijaj się razem z nami!
  • Dobra praca na trudne czasy.
  • Damy Ci pracę bez okresu próbnego i z pensją zawsze na czas.

Asystent/-ka Biura

Madkom
  • Obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, dbanie o prawidłowy przepływ informacji.

Pracownik biurowy - Billy's

Billy's American Resturants Sp. z o.o.
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub włoskiego w mowie i piśmie.

POZOSTALI PRACOWNICY ZAJMUJĄCY SIĘ SPRZĄTANIEM

  • Sprzątanie obiektów przemysłowych, pomieszczeń biurowych, handlowych, magazynowych.
  • Numer oferty: StPr/20/0826.
  • Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy.