praca: Katowice, śląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Część etatu (anuluj) Jaworzno, śląskie (anuluj) anuluj wszystkie
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 11 ofert
DIVERSE
Jaworzno, śląskie
  • Pracę w młodym, sympatycznym zespole dla marki o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Rekrutacji przez okres 2 lat.
  • Co zyskasz dołączając do nas:
Wesoły Uniwersytet
  • Zatrudnię kobietę z wykształceniem wyższym pedagogicznym do prowadzenia zajęć edukacyjnych na terenie małopolski i śląska.
Fundacja Jesień na Letniej
  • Pracę w młodym zespole i życzliwej atmosferze.
  • Studia w stopniu przynajmniej licencjackim.
  • Ciekawe warunki pracy i płacy.
Europejski Instytut Szkoleniowy
  • Naszą wielką misją i jeszcze większą pasją jest edukowanie tysięcy młodych Polaków.
  • W ramach edukacji komplementarnej, wspieramy tradycyjne szkoły przy pomocy…
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia.
  • Należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego,…
SANPRO Consulting BPO
  • Sprzątanie powierzchni biurowych, magazynowych, technicznych, korytarzy i socjalnych.
  • Dyspozycyjność do zatrudnienia od pn do pt w godz.
  • Przyjmę do pracy w sklepie spożywczo-monopolowym w Jaworznie na stanowisku kasjer-sprzedawca.
  • Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr telefonu 532-139-006.
Business Bridge Group
  • Stała współpraca z serwisantami i kierownictwem,.
  • Służbowy samochód, laptop i telefon.
  • Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
  • Masz motywację i chęć do pracy,.
P. P. H. U MICRO BIS S. C.
  • Szukam pracownika do mycia hali maszyna myjącą 3 x w tygodniu po 2,3 godziny w Jaworznie dzielnica Pieczyska 501734273.
Bielgast
  • Oferujemy, wyżywienie elastyczny grafik , pracę w świetnym zespole.
  • Poszukiwana kasjerka na niepełny wymiar czasu .

Pominęliśmy 1 ofertę bardzo podobną do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętej oferty.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.