praca: Katowice, śląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Dąbrowa Górnicza, śląskie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 409 ofert
FIEGE Logistik Stiftung & Co. KG
Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel).
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta B2B.
Remondis Medison Sp. z o.o.
  • Obsługa centrali telefonicznej oraz recepcyjnej skrzynki mailowej;
  • Obsługa spotkań biznesowych prowadzonych w sali konferencyjnej;
  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Biegła obsługa komputera (poczta, programy biurowe).
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi klientami i…
Kariera Zdrowit
  • Obsługa komputera w stopniu podstawowym,.
  • Atrakcyjny system ubezpieczeń na życie,.
  • Podstawowe obowiązki w przyjmowaniu dostaw,.
  • Dbanie o czystość w aptece.
  • Odbieranie połączeń, obsługa poczty elektronicznej,.
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office.
  • Dobrej organizacji pracy, podzielności uwagi oraz umiejętności pracy…
  • Dla nas najważniejszy jest klient – jego obsługa będzie Twoim głównym zadaniem,.
  • Dbaniem o dobrą atmosferę w Twoim zespole (uśmiech, żart, koleżeńska pomoc to…
Auto Partner
  • Mile widziana umiejętność obsługi komputera i skanerów,.
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,.
  • Umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy,.
Sanpro Synergy
  • Procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
  • Wykształcenia wyższego – mile widziane kierunki:
  • Pracę w renomowanej firmie i realne perspektywy rozwoju.
  • Opiekę medyczną w PZU Zdrowie.