praca: Katowice, śląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Stała (anuluj) Trenkwalder Polska (anuluj) anuluj wszystkie
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 14 ofert
Trenkwalder Polska
Siemianowice Śląskie, śląskie 1 lokalizacja
  • Gotowość do współpracy w energicznym zespole,.
  • Szkolenia umożliwiające kształcenie się oraz rozwój,.
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,.
Gliwice, śląskie
  • Wynagrodzenie 3140 zł brutto miesięcznie (podstawa + premia),.
  • Pakiet benefitów (darmowy pakiet sportowy, dofinansowany pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe),…
Katowice, śląskie
  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla,.
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową,…
  • Pakiet rekreacyjno-sportowy, opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie,.
  • Rozumiesz i potrafisz odczytywać rysunek techniczny - warunek konieczny,.
Sosnowiec, śląskie
  • Znajomość obsługi komputera oraz znajomość podstaw rysunku technicznego,.
  • Gotowość do dalszego kształcenia się i rozwoju zawodowego.Obowiązki:
Ruda Śląska, śląskie 1 lokalizacja
  • Pracę w przyjaznym, zgranym zespole.
  • Uczciwość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.Obowiązki:
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki,.
  • Atrakcyjny system premiowy do 500 zł brutto / miesiąc,.
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach…
  • Obsługa maszyn produkcyjnych do cięcia i malowania rurek,.
  • Pracę w młodym zespole, w nowo powstałym zakładzie.Wymagania:
  • 38,5 +/- 0,05 - warunek konieczny,.
Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Obsługa elektronarzędzi takich jak szlifierki, piły czy wiertarki,.
  • Prywatną opiekę medyczną za symboliczną złotówkę,.
  • Premię kwartalną do 630 zł brutto,.
Mysłowice, śląskie
  • Obsługa powierzonych automatów zapewniając ciągłość produkcji,.
  • Zatrudnienie na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę,.