praca: Katowice, śląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Stała (anuluj) Trenkwalder Polska (anuluj) anuluj wszystkie
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 17 ofert
Trenkwalder Polska
Katowice, śląskie
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,.
  • Wzrost wynagrodzenia po trzech miesiącach,.
  • Premię kwartalną - do 400 zł brutto,.
Siemianowice Śląskie, śląskie 1 lokalizacja
  • Gotowość do współpracy w energicznym zespole,.
  • Szkolenia umożliwiające kształcenie się oraz rozwój,.
Gliwice, śląskie
  • Pracę w Gliwicach, przy ul.
  • Wynagrodzenie 3140 zł brutto miesięcznie (podstawa + premia),.
  • Pakiet benefitów (darmowy pakiet sportowy, dofinansowany pakiet…
Sosnowiec, śląskie
  • Atrakcyjny system premiowy do 500 zł brutto / miesiąc,.
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach…
Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Pakiet rekreacyjno-sportowy, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną.Wymagania:
  • Stawkę 3000 zł brutto miesięcznie + premie,.
Tychy, śląskie
  • Możliwość rozwoju zawodowego (w tym szkolenia), w międzynarodowej firmie,.
  • Wykształcenie wyższe o profilu finansowym,.
  • Umowę o pracę na zastepstwo,.
Ruda Śląska, śląskie
  • Pracę w przyjaznym, zgranym zespole.
  • Uczciwość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.Obowiązki:
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki,.
  • Stabilne zatrudnienie oraz rozwój osobisty i zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,.
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta,.
  • Opiekę medyczną za 1 zł,.
  • Podczas okresu próbnego umowę-zlecenie, stawka 20 zł brutto/godzinę, później umowa o pracę,.
  • Dodatek do 2 i 3 zmiany,.
  • Obsługa linii półautomatycznej i automatycznej,.
  • Pracę podczas 2 i 3 zmiany z ekstra dodatkiem w wysokości 15%,.
  • Bezpłatne napoje z firmy Delikomat,.