praca: Kamień, pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 2 - 2 231 ofert
Gdynia, pomorskie
  • Umiejętności obsługi komputera i pakietu MS Office,.
  • Do zadań pracownika będzie należeć :
  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
OptiTaxi
  • Wyświetl numer × Zabezpieczenie anty-spamowe Zamknij w godzinach pracy biura 10:00-16:00 od pon. do piątku w celu umówienia spotkania.
Villa Sedan
Sopot, pomorskie
  • Realną możliwość rozwoju opierającą się na konkretnych przykładach.
  • Jesteś uśmiechniętą i energiczną osobą?
  • Pracę bez zmiany nocnej w godzinach (6/14 i 14/22).
  • Rodzaj stanowiska Spoza kierownictwa/Stawka godz.
  • Data wysyłki Dec 04, 2019.
  • Kategoria oferty pracy Sprzedaż i marketing.
  • Zacznij z nami swoją podróż.
Virtus Logistics
  • Znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych,.
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,.
  • Pracę w młodym, luźnym zespole.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
VECTOR sp. z o.o.
  • Możliwość rozwoju w zakresie sprawowanej roli.
  • 4 lata doświadczenia w obszarze finansów lub controllingu – warunek konieczny.
BETTER MEDIA
  • Przyjmowanie reklamacji Od kandydatów oczekujemy:
  • Do powierzonych zadań należeć będzie:
  • Codzienne przygotowywanie zamówień złożonych za pośrednictwem sklepu…
Kadry
Koleczkowo, pomorskie
  • Język polski - bardzo dobry w mowie oraz piśmie.
  • Ambitną, celo ukierunkowaną, umiejętność szybkiego działania w zespole.
Interlinia 1,5
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego.
  • Mile widziane osoby po filologii polskiej - najlepiej po edytorstwie Obowiązki: