praca: Kamień, pomorskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Gdynia, pomorskie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 3 - 1 264 ofert
Bankieria.pl
Gdynia, pomorskie
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura i obsługa bieżących spraw administracyjnych.
  • Dobra znajomość obsługi komputera, umiejętność obsługi MS Office.
Centralna Baza Ofert Pracy
  • Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty:
  • Utrzymanie ładu i porządku w szkole.
  • Praca w Gdyni w godzinach 17:00-21:00.
kanapki mielewczyk
  • Dzien dobry poszykuje kierowcy do rozwozenia kanapek w godzinach od 9;00-1400 czyli na 5 godziny dziennie jest mozliwosc pracy od 6;00-9;00 przy produkcji…
Ambit
  • Obsługa biura oddziału-bieżąca obsługa klientów,.
  • Zaangażowania i bardzo dobrych zdolności organizacyjnych-odpowiedzialności i umiejętności samodzielnego…
Clean-eco 2000
  • Kompleksowa obsługa oraz utrzymywanie długofalowych relacji ze stałymi i przyszłymi Klientami,.
  • Zaangażowania oraz motywacji w osiąganiu celów,.
SolDevelo
  • Experience in a similar role.
  • Very good command in English.
  • Ability to create engaging and creative content.
Ulife
  • Sprawdzanie i odbieranie poczty w formie elektronicznej.
  • Stabilną i spokojną pracę w młodym, ambitnym zespole.
  • Praca od pon – pią., w godzinach 8,00- 16,00.
VGL Group Sp. z o.o.
  • JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?
  • Wsparcie Działu Księgowości w bieżących obowiązkach.
Uniwersytet Morski w Gdyni
  • Biegła obsługa komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych,.
  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne i interpersonalne,.
Uni-Logistics sp. z o.o.
  • Praca w przyjaznej i miłej atmosferze w zespole doświadczonych specjalistów.
  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prace administracyjne związane z…