praca: Kębłowo, pomorskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Lębork, pomorskie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 66 ofert
KIND Hörgeräte GmbH & Co. KG
Lębork, pomorskie
  • Auszubildende Hörakustik (m/w/d) zum Sommer 2020.
  • Du lernst bei den Besten!
  • Du gehörst zu den Besten!
  • Du bleibst bei den Besten!
Centralna Baza Ofert Pracy
  • Wymagane dokumenty: CV na e-mail:mowi.lebork@mowi.com.
  • Numer oferty: StPr/20/0171.
  • Miejsce pracy: Pionierów 10, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie.
  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,.
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie sprzedaży produktów Banku Pocztowego S.A. oraz produktów…
Centrum Szkoleniowe
  • Opis funkcji stanowiska: obsługa klienta, prowadzenie korespondencji, wystawianie rachunków, obsługa telefoniczna klienta.
INTERMARCHE LĘBORK
  • Dla ambitnych, solidnych, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagana, oferujemy bezpłatne szkolenia zawodowe, praca na umowę o pracę,…
GLIDE_BM SP. Z O.O.
  • Zatrudnię Panią do sprzedaży w sklepie spożywczym.
  • Dbanie o czystość stanowiska pracy.
  • Z góry dziękuję za aplikacje.
INWEMER
  • Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania oraz atrakcyjne nagrody za działania sprzedażowe.
  • Posiadasz umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju.
30 zł za godzinę
  • Opieka nad dzieckiem będzie odbywać się w domu.
  • W zakres obowiązków wchodzi karmienie, zabawa, spacer.
  • Więcej szczegółów przy bezpośredniej rozmowie.
Sklepy Viola
  • Obsługa programu sprzedażowego, kasy fiskalnej.
  • Powstańców Warszawskich 57 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko sprzedawcy.