praca: Jordanów Śląski, dolnośląskie

Strona 2 - 1 076 ofert

Specjalista ds. odszkodowań nowa oferta

Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o.
dolnośląskie
  • Usługi prawne świadczymy bezpośrednio w naszych Oddziałach, oraz w drodze video konferencji internetowych, a także przez telefon, telefaks i pocztą internetową.

Pracownik porządkowy

DSC POLAND SP. Z O.O.
Kobierzyce, dolnośląskie
  • Sprzątanie (mycie, zamiatanie) powierzchni biurowych, produkcyjnych.
  • Wynoszenie śmieci z biura czy fabryki do kontenerów na terenie firmy.

Pracownik produkcji - od zaraz/ Strzelin nowa oferta

KbtiPoland
Strzelin, dolnośląskie
  • Więcej informacji +48 570 935 868 Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres info@workprofi.eu w temacie wpisując pracownik produkcji Strzelin…

Pracownik gospodarczy

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o.
Biskupice, dolnośląskie
  • Dbanie o stan techniczny budynku,.
  • Umowa o pracę od zaraz.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,.

Magazynier nowa oferta

Universal Scientific Industrial Poland Sp. z o.o.
  • Zapewnianie komponentów w magazynie przejściowym zgodnie z zapotrzebowaniem produkcji,.
  • Przygotowanie gotowych płytek do wysyłki.
  • Chęci i motywacja do pracy,.

Operator dźwigu samojezdnego, żurawia LIEBHERR LTM 10.55 nowa oferta

DROMOSTTOR
5 000 zł miesięcznie
  • Poszukujemy operatora dźwigu samojezdnego, żurawia LIEBHERR LTM 10.55 do pracy przy realizacji obiektów inżynierii mostowej i infrastruktury kolejowej.

PRACOWNIK BIUROWY

Dzierżoniów, dolnośląskie
  • Obsługa komputera w stopniu podstawowym.
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: pracownik biurowy WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

PRACA PRODUKCJA z zakwaterowaniem dla PAR

ZAKŁAD PRODUKCJI EHF
  • Praca od zaraz z zakwaterowaniem.
  • Pokoje dla par, damskie oraz męskie.
  • Cały rok, artykuły sezonowe na wiosnę lato jesień i zimę.

Technik Utrzymania Ruchu nowa oferta

  • Nadzór nad uruchamianiem maszyn produkcyjnych.
  • Bieżące rozwiązywanie problemów związanych z jakością na linii produkcyjnej.
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę.

Sprzedawca

KIK
  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
  • Pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole,.

Doradca Klienta

  • Pomoc i opiekę naszej fundacji „Włącz się”.
  • Dobra praca na trudne czasy.
  • Damy Ci pracę bez okresu próbnego i z pensją zawsze na czas.

Specjalista ds. BHP

The Lorenz Bahlsen Snack-World
  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne/studia podyplomowe lub studia wyższe w zakresie BHP, mile widziany – kurs inspektora ochrony ppoż.,.

Operator maszyny pomiarowej 3D (CMM) nowa oferta

  • Obsługa współrzędnościowej maszyny pomiarowej w laboratorium metrologicznym,.
  • Wykonywanie pomiarów geometrycznych, optycznych oraz pomiarów innych…

PRACOWNIK PRODUKCJI nowa oferta

FUTURE POŁUDNIE SP. Z O.O.
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca na stanowisku pracownika produkcji.
  • Produkcja elementów samochodu z tworzyw sztucznych.
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.

Operator produkcji nowa oferta

  • Obsługa maszyn produkcyjnych w procesie produkcji płytek PCBA,.
  • Uzupełnienie półproduktów na linii produkcyjnej,.
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę,.
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy