praca: Jasionka, podkarpackie

Strona 1 - 116 ofert

zatrudnie pracowników stacja paliw shell nowa oferta

ARTOS SPÓLKA CYWILNA
Widełka, podkarpackie
2 800 zł - 2 900 zł miesięcznie
  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami SHELL.
  • Powstająca Stacja paliw Shell przy ul.
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.
  • Gotowość pracy w systemie zmianowym.

Pracownik restauracji nowa oferta

Rzeszów, podkarpackie
  • Przygotowywanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń.
  • Sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie…

SPRZEDAWCA MARTES SPORT - UMOWA ZLECENIE nowa oferta

  • Lub na stanowisku kasjera/sprzedawcy.
  • Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Dbałość o porządek oraz atrakcyjną ekspozycję.
  • Angażują się w powierzone obowiązki.

Sprzedawca nowa oferta

  • Miła i profesjonalna obsługa klienta.
  • Lubi kontakt z ludźmi i pracę w zespole.
  • Dbanie o wizerunek salonu i ekspozycję produktu (VM).

KUCHARZ nowa oferta

DMT Tomasz Kawa
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: do uzgodnienia WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

SPRZEDAWCA RZESZÓW nowa oferta

Grupa Dworakowski
  • Aktywna obsługa klienta w sklepie mięsnym;
  • Pakiet socjalny m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową;
  • Madej Wróbel Sp. z o.o.

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Numer oferty: StPr/20/3787.
  • Miejsce pracy: 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony.

Pracownik biurowy nowa oferta

Alpaline Sp. z o.o.
  • Działania marketingowe (pozycjonowanie, obsługa portali społecznościowych).
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Telefoniczny Doradca Klienta nowa oferta

  • Obsługa klienta zgodnie z standardami.
  • Chcą się rozwijać każdego dnia, ale także chcą pomagać w rozwoju innym.
  • Sprzedaż ofert, usług naszego kontrahenta.

POMOC DOMOWA nowa oferta

BYSTRZAKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Łańcut, podkarpackie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Pomoc w utrzymaniu porządku w domu (sprzątanie, pranie), gotowanie posiłków.
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.

Opiekunka w żłobku nowa oferta

Akademia Entliczek Pentliczek
  • Niepubliczny Żłobek dopiero otwierający się na ulicy Zapolskiej w Rzeszowie poszukuję opiekunek do żłobka.
  • Chętnych prosimy do składania cv.

CCIG Group

Pomocnik doradcy klienta nowa oferta

ADREAMS
Kolbuszowa, podkarpackie
  • Rozładowanie, poukładanie i załadowanie towaru.
  • Zadbanie o porządek w salonie Media Expert.
  • Szukamy ludzi, którym chce się chcieć! :).

Specjalista ds. Sprzedaży fotowoltaiki nowa oferta

TP TELTECH Sp. z o.o.
podkarpackie
  • Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń?
  • Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku?
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu,.

MAGAZYNIER nowa oferta

RECONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Oferta pracy skierowana do osób zarejestrowanych w PUP Rzeszów powyżej 30 roku życia, umiejętność obsługi komputera, umiejętność organizacji pracy, umiejętność…

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy