praca: Giżycko, warmińsko-mazurskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 122 ofert
Giżycko, warmińsko-mazurskie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szansę na awans w ramach struktury Banku.
  • Masz wykształcenie średnie lub wyższe,.
  • Szkolenia przygotowujące do realizacji zadań,.
INWEMER
Giżycko, warmińsko-mazurskie 1 lokalizacja
  • Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski.
  • Asystent Kierownika odpowiada za: prowadzenie zmiany pod nieobecność kierownika sklepu;organizację pracy sklepu i samodzielne podejmowanie decyzji;rozwiązywanie…
  • Liczenie towaru w markecie za pomocą skanera elektronicznego – nie wymagamy doświadczenia, ponieważ zapewniamy szkolenie!
  • Szukamy osób z Giżycka i okolic!
Centralna Baza Ofert Pracy
Okrągłe, warmińsko-mazurskie
  • Wymagane dokumenty: cv na adres e-mail rymaxbilgoraj@gmail.com.
  • Numer oferty: StPr/19/1301.
  • Miejsce pracy: 23-400 Okrągłe 32a, powiat: biłgorajski, woj:…
Jora Wielka, warmińsko-mazurskie
  • Angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany.
  • Numer oferty: StPr/19/1079.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony.
Resort Niegocin
  • Poszukujemy Menadżera Gastronomii do Ośrodka na Mazurach.
  • Praca całoroczna na pełen etat lub kontrakt menadżerski.
  • Istnieje możliwość zakwaterowania na miejscu.
Netta
  • Praca w firmie czarterowej i obsłudze portu oraz terenu w Pieknej Górze.
  • Praca całoroczna, nie tylko na sezon lub sezonowa, do uzgodnienia.
Rob- gont
  • Stawka gadzinowa 15-18zł netto.
  • Poszukujemy pilnie 3-4 murarzy na Giżycko.
STOCZNIA JACHTOWA NORTHMAN
Węgorzewo, warmińsko-mazurskie
  • Zakres obowiązków: kompleksowa obsługa klientów czarterujących jachty (praca biurowa), zarządzanie flotą czarterową oraz obsługę klientów w wybranym porcie.