praca: Gdańsk - Oliwa

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Doradca klienta (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 51 ofert
Oysho
Gdynia, pomorskie
  • Możliwość otrzymania bonusu do wynagrodzenia po przepracowaniu 2 lat.
  • Umowa o pracę bez okresu próbnego.
  • Możliwość udziału w programie rozwojowym Obowiązki:
Bricoman Polska Sp. z o.o.
Gdańsk, pomorskie
  • Obsługa Klientów (zapewniamy szkolenia produktowe/sprzedażowe).
  • Chęć do nauki i rozwoju w branży (działy: budowlany,drzewny,elektryczny,narzędzia,płytki,…
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
  • Która posiada podstawową wiedzę z obsługi komputera i kasy fiskalnej.
  • Wykonującą swoje obowiązki sumiennie i z zaangażowaniem,.
  • Możliwość udziału w programie rozwojowym.
  • Zarządzanie portfelem Klientów Korporacyjnych – obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych.
  • Masz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne.
Pauloadriani
  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmy,.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,.
  • Dbanie o ekspozycje towaru i wizerunek salonu.
Competence Call Center
  • O nas: Od momentu założenia w 1998 r. doskonała obsługa klienta jest naszą pasją, a zadowolenie klientów naszą misją.
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem.
  • Dbaniem o odpowiednią ekspozycję i dostępność towarów na sklepie.
  • Jeśli spodobało Ci się to co przeczytałeś, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!
wkruk
Gdynia, pomorskie 1 lokalizacja
  • Opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach.
  • Niezależnie od tego czy masz 20 , 30 + czy 40 lat dla nas istotna jest Twoja osobowość i to, co możesz zaoferować…
sferis.pl
  • Prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych do Klienta indywidualnego.
  • Rozpoznawanie potrzeb Klientów, a także doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez…